IV potańcówka w Brochowie. Dziękujemy za wspólną zabawę :)

0
222

Nasza Brochowska Potańcówka w zasadzie nie potrzebuje reklamy – jest już marką samą w sobie. Broni się niezależnie od pogody i temperatury, czy słońce czy deszcz, parkiet jest pełen. A miniona impreza była wyjątkowo gorąca!

To nie tylko tańce, to świetna okazja do wspólnej zabawy dla całej rodziny
Wójt Piotr Szymański wspólnie zapraszał tanecznym krokiem na parkiet, witał gości oraz częstował pyszną, wiejską szynką, podkreślając, że jednym z najważniejszych czynników dla mieszkańców gminy jest wspólna integracja. Jest on pomysłodawcą tego wydarzenia, które jako przewodniczący Rady Gminy Brochów, zapoczątkował w 2014 roku.

Parkiet był dla wszystkich, tych starszych jak i tych młodszych uczestników. Maluchom zostały udostępnione dmuchańce oraz wata cukrowa.

Nad bezpieczeństwem naszej Potańcówki czuwało niezawodne Biuro Ochrony Astrea, a tańcom przygrywał najlepszy zespół na Mazowszu – zespół Speed.

Dziękujemy naszym Współorganizatorom – Ochotniczej Straży Pożarnej w Brochowie za nieocenioną pomoc przy organizacji wydarzenia, za obecność i wspaniałą zabawę

Największe podziękowania kierujemy Wam, naszym Mieszkańcom oraz wszystkim przybyłym gościom za obecność, wspaniałą zabawę oraz przyjazną atmosferę, która towarzyszyła nam przez cały wieczór.