Iwaszkiewicz na V Kiermaszu Świątecznym

11 grudnia reprezentacja Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza wzięła udział w V Kiermaszu Świątecznym pod patronatem starosty naszego powiatu Jolanty Gonta i burmistrza Sochaczewa Piotra Osieckiego „Boże Narodzenie na Mazowszu”. Kiermasz odbywał się w Hotelu Chopin w Sochaczewie.

Przygotowania do udziału w kiermaszu trwały od  tygodnia. Uczniowie klas gastronomicznych technikum i zasadniczej szkoły zasadniczej wypiekali aromatyczne pierniczki. Uczniowie technikum organizacji reklamy sklejali pudełka na prezenty. Przygotowania osiągnęły kulminację we czwartek kiedy to nastąpiło kreatywne ozdabianie pierników. W piątek już tylko pakowanie, przygotowanie elementów wystroju stołu wystawowego i pierwszy głęboki oddech. W niedzielę z samego rana żelazna reprezentacja szkoły przygotowała urocze stoisko kiermaszowe. Byliśmy rozpoznawalni  z daleka dzięki szkolnym koszulkom, które założyli wszyscy reprezentanci szkoły. Pozostało tylko oczekiwanie, czy kupią nasze wyroby?

Kupili!!! Starosta, wicestarosta, nasza pani dyrektor, sympatycy szkoły i wielu absolwentów, którzy pojawili się na kiermaszu i którzy wspominają pobyt w szkole z sentymentem.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w nową dla nas formę promocji szkoły. Obiecujemy, że w przyszłym roku przyłożymy starań by nasze stoisko było jeszcze atrakcyjniejsze.

A przy okazji składamy życzenia Wesołych Świąt.

Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie

.