Jak dojść lub dojechać na wybory do Gimnazjum nr 2

0
30

chodnik

W związku z remontem ulicy Staszica i zamknięciem dojazdu do Gimnazjum Nr 2, gdzie mieści się siedziba obwodowej komisji wyborczej nr 16, sochaczewski ratusz informuje, że do lokalu wyborczego można będzie dojść dwoma chodnikami od strony targowiska i osiedla mieszkaniowego oraz od strony cmentarza parafialnego.

W tym rejonie umieszczono już jedenaście tablic informacyjnych uprzedzających wyborców, że do lokalu w Gimnazjum Nr 2 można będzie dojechać samochodem tylko chodnikiem od strony osiedla Żeromskiego. Dotrzeć tam można albo ulicą Niemcewicza, albo drogą biegnącą od Alei 600-lecia, dalej koło ciągu garaży do furtki Gimnazjum nr 2. Na miejscu będzie czuwała obsługa, by wyborcę mającego problem z samodzielnym poruszaniem się, poprowadzić bezpiecznie samochodem dojazdem zastępczym na teren gimnazjum.

Przypomnijmy, że obwód ten obejmuje następujące ulice: Aleję 600-lecia od nr 31 do nr 49 nieparzyste, od nr 56 do nr 72C parzyste, ulice Bolesława Śmiałego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi Mieszka I, Stanisława Staszica od nr 49 do nr 95 nieparzyste, od nr 96 do końca, ulicę Stefana Żeromskiego od nr 39 do końca, Zygmunta Starego i Żołnierską.

Urząd Miasta Sochaczew