Jamie Foxx podobno wraca do zdrowia po „problemie medycznym” w placówce w Chicago: Oto najnowsze

Podobno Jamie Foxx przebywa na odwyku w Chicago po nagłym wypadku medycznym. (Zdjęcie: Przyszła publikacja za pośrednictwem Getty Images)

Minął ponad miesiąc od „problemu medycznego” Jamiego Foxxa, a szczegóły dotyczące stanu aktora są skąpe. Jednak nowy raport sugeruje, że aktor pracuje nad rehabilitacją fizyczną po długiej hospitalizacji.

TMZ Bliscy Jamiego, w tym córki Corinne Foxx (29 lat) i Anelise Bishop (14 lat), otrzymali zdjęcia, gdy odwiedzali go w nienazwanym ośrodku w Chicago. Miasto jest domem dla wielu Najlepsze ośrodki medycyny fizykalnej i rehabilitacji w krajuWedług Wiadomości z USA. TMZ cytuje źródło bliskie zdobywcy Oscara, które mówi, że „dobrze wraca do zdrowia”. (Przedstawiciel aktora nie odesłał prośby Yahoo Entertainment o komentarz.) Nie jest jasne, kiedy Jamie przybył, ale w zeszłotygodniowej aktualizacji Corinne powiedziała, że ​​jej ojciec „był poza szpitalem od tygodni”.

11 kwietnia w wieku 55 lat Znowu w akcji Gwiazda trafiła do szpitala w Atlancie po nieujawnionym nagłym wypadku medycznym. Powszechnie donoszono, że przebywał tam przez ponad cztery tygodnie. Chociaż jego zdrowie pozostaje owiane tajemnicą, niektóre publikacje spekulują na temat jego zdrowia. W oświadczeniu napisano, że bliscy „przygotowali się na najgorsze”, co skłoniło Corinne do zabrania głosu w piątek.

„To smutne widzieć, jak szaleją media. Mój tata jest w szpitalu od tygodni i wraca do zdrowia. W rzeczywistości grał wczoraj w pickleball! Dziękuję wszystkim za modlitwy i wsparcie” – podzieliła się na swojej historii na Instagramie. „W przyszłym tygodniu pojawi się również ekscytujące ogłoszenie o pracę!”

Kilka godzin przed pojawieniem się raportu TMZ w poniedziałek, Fox ogłosił, że Jamie i Corinne będą gospodarzami Jesteśmy rodzinąPremiera muzycznego teleturnieju zaplanowana jest na 2024 rok. W serialu występują krewni nie-celebrytów śpiewający w duetach z ukrytymi sławnymi członkami rodziny.

Najbliższe zobowiązania Jamiego w pracy zostały anulowane lub przełożone. Na początku tego miesiąca stacja Fox ogłosiła, że ​​Nick Cannon poprowadzi szósty sezon Pokonaj Shazama Podczas gdy Foxx dochodzi do siebie. Kelly Osbourne przejmuje rolę DJ-a w programie Corinne. Tymczasem Universal Pictures przesunęło datę premiery Jamiego zbłądzić z Od 9 czerwca do 18 sierpnia.

READ  Sezon NFL otwiera mistrzowie Super Bowl, Chiefs, goszczący Lions; Jetsa Rodgersa z MNF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *