Jeremy Renner udostępnia pierwsze zdjęcie od czasu wypadku z pługiem śnieżnymCNN

Gwiazda „Hokeja” Jeremy Renner podziękował sympatykom za „miłe słowa” w swoim pierwszym poście w mediach społecznościowych od czasu, gdy odśnieżał w Nowy Rok. wypadek.

W krótkim poście na Instagramie, gdzie udostępniła selfie, na którym widać obrażenia twarzy, Renner napisała: „Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Jestem (sic) zbyt zdezorientowany, by teraz pisać. Ale przesyłam wam wszystkim miłość.

Wcześniej we wtorek publicystka Rennera, Samantha Mast, podała więcej szczegółów na temat wypadku, w wyniku którego Renner wylądował w szpitalu, mówiąc, że aktor był w pobliżu swojego domu w Nevadzie, czyszcząc pojazdy przed incydentem.

Renner usuwał śnieg z prywatnego podjazdu w niedzielę, aby członkowie rodziny mogli opuścić dom po spędzeniu razem wakacji, dodał jego przedstawiciel. Członkowie rodziny Rennera byli z nim, gdy doszło do wypadku.

„Jeremy robi pozytywne postępy, jest przytomny, mówi i jest w dobrym nastroju” – powiedział Mast w nowym oświadczeniu wydanym we wtorek wieczorem. „Pozostaje na OIOM-ie w stanie krytycznym, ale stabilnym. Jest przytłoczony miłością i wsparciem. Rodzina słyszy dalsze myśli, gdy dochodzi do siebie wraz z najbliższymi.

W niedzielę o 8:55 władze otrzymały telefon pod numer 911 w sprawie ratraka śnieżnego, urządzenia do usuwania śniegu i pieszego biorącego udział w wypadku na autostradzie Mount Rose, powiedział szeryf hrabstwa Washoe Darrin Balam na wtorkowej konferencji prasowej.

Chociaż w czasie katastrofy nie było śniegu, Blame powiedział, że autostrada Mount Rose była zamknięta z powodu „surowej zimowej pogody” i nadal leżał śnieg, który nie został usunięty. Na autostradzie było około 13 do 20 porzuconych samochodów, którymi trudno było manewrować.

Pierwsza jednostka departamentu szeryfa przybyła o 9:30 czasu pacyficznego, gdzie ratownictwo medyczne udzieliło Rennerowi pomocy, powiedział Balaam.

Balaam powiedział, że Renner przejechał swoim ratrakiem po tym, jak silnik zaczął się obracać, gdy nie siedział na miejscu kierowcy. Został ranny podczas próby powrotu do Snowcat.

Balaam powiedział, że Renner używał swojego pługa śnieżnego do odśnieżania wokół swojego samochodu w czasie wypadku.

Bielem powiedział, że władze nie wierzą, że Renner był pod wpływem alkoholu w czasie incydentu i nazwał to „tragicznym wypadkiem”.

Rzecznik Rennera powiedział wcześniej CNN, że doznał „tępego urazu klatki piersiowej i urazów ortopedycznych”.

51-letni aktor przeszedł jak dotąd dwie operacje, aby zaradzić kontuzjom, powiedziało CNN źródło zbliżone do aktora.

We wtorek Renner nie spał i rozmawiał z ratownikami, kiedy przybyli na miejsce zdarzenia, powiedział Bielem.

Kiedy Renner został ranny, jego sąsiedzi pomogli i przynieśli ręczniki, podczas gdy on czekał na ratowników, dodał Bielem.

Biuro szeryfa poinformowało wcześniej w komunikacie prasowym, że aktor był jedyną osobą, która brała udział w wypadku.

Helikopter wylądował w pobliżu autostrady o 9:37 rano, a o 9:56 czasu pacyficznego Renner został zabrany do szpitala w rejonie Reno, powiedział Balaam.

Biuro szeryfa hrabstwa Washoe jest obecnie w posiadaniu Renner’s Snowgate i analizuje je, aby „wykluczyć jakąkolwiek możliwą awarię mechaniczną”, co jest normalną częścią dochodzenia z ciężkością obrażeń, powiedział Balaam.

Balaam powiedział, że Rennerowi pozwolono obsługiwać wrota śnieżne, ponieważ znajdowały się one na prywatnej drodze współdzielonej przez jego sąsiadów i nie utrzymywanej przez hrabstwo.

„Był wspaniałym sąsiadem i orał te drogi dla swojego sąsiada” — powiedział Balaam.

Według Balaama władze nie podejrzewają żadnej nieczystej gry.

W czasie katastrofy część zachodniej Nevady była pokryta śniegiem. W rejonie Reno spadło od 6 do 12 cali śniegu między Nowym Rokiem a Nowym Rokiem poniżej 5000 stóp i do 18 cali na wyższych wysokościach. Krajowa Służba Meteorologiczna w Reno.

Renner udostępnił wcześniej kilka filmów i zdjęć przedstawiających siebie w śnieżnych warunkach na swoich zweryfikowanych kontach w mediach społecznościowych, w tym film na Instagramie opublikowany dwa tygodnie temu, w którym aktor wydaje się prowadzić pług śnieżny.

Rodzina Rennera wydała oświadczenie w poniedziałek wieczorem, dziękując personelowi szpitala i ratownikom, gdy aktor pozostał w szpitalu.

„Rodzina Jeremy’ego chciałaby wyrazić swoją wdzięczność niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekowali, Truckee Meadows Fire and Rescue, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzowi miasta Reno, Hilary Schieve, oraz rodzinom Carrano i Murdock” – powiedział rzecznik Jeremy’ego. oświadczenie. „Są bardzo szczęśliwi i wdzięczni za wylanie miłości i wsparcia ze strony jego fanów”.

Renner występuje w serialu Paramount+ „Mayor of Kingstown” i jest najbardziej znany z roli Hawkeye’a w kilku filmach Marvel Cinematic Universe.

Jego partner z „Avengers”. Marka Rufalo Poprosił o modlitwę za Rennera w poniedziałek.

„Modlitwy o pełne i szybkie wyzdrowienie dla naszego brata @jeremyrennera” – napisał Ruffalo na swoich Instagram Stories. „Proszę, ześlij mu uzdrawiającą dobroć”.

READ  Carolyn Bryant Donham umiera w wieku 88 lat; Jego słowa zdruzgotały Emmetta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *