Joanna Cieśniewska z zespołem na DWORCU TO.KULTURA!

0
23

W najbliższą sobotę, 9 marca, na sali widowiskowej Dworca TO.KULTURA!odbędzie się po raz pierwszy koncert muzyczny.

Z okazji DNIA KOBIET wystąpi na naszej nowej scenie JOANNA CIEŚNIEWSKA z zespołem. Będzie to koncert promujący niedawno wydaną debiutancką płytę artystki „SŁONE PIOSENKI”.
Razem z Asią wystąpią wspaniali muzycy: Zbyszek Murawski – od wielu lat członek zespołu ZEJMAN I GARKUMPEL, autor piosenek, kompozytor, poeta, multiinstrumentalista, Janusz Frychel – założyciel zespołu GANG OLSENA, muzyk, basista współpracujący z zespołem DŻEM, grający w wielu projektach artystycznych, Adam Szuraj – perkusista Marcina Stycznia, Tomasza Szweda,  członek zespołu HONKY TONK BROTHERS, współpracujący z wieloma artystami, Sławek Nalej – współpracujący z Kabaretem OT.TO, muzyk sesyjny, instruktor muzyczny. Ponadto na scenie usłyszymy Anię Karaś i Julię Rumińską w gościnnych występach.
Koncert odbędzie się o g. 19.00 w sali widowiskowej DWORCA TO.KULTURA! Do sali wchodzi się od strony skweru NIEPODLEGŁOŚCI schodami w dół.
Podczas koncertu będzie można nabyć płytę „SŁONE PIOSENKI”. Dla wszystkich pań przewidziano kwiaty z okazji DNIA KOBIET.
ZAPRASZAMY BARDZO GORĄCO, WSTĘP WOLNY
9 marca 2019 g. 19.00 – DWORZEC TO.KULTURA!