Jubileusz Sime Polska

0
201

sime1

Firma Sime Polska 10 października świętowała 5-lecie działalności. W Żelazowej Woli przy tej okazji podsumowano zakres działań podjętych w ramach budowy gazociągów na terenie powiatu sochaczewskiego. Projekt tej inwestycji dofinansowany był z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Firma Sime Polska, mimo młodego jeszcze wieku, ma się już czym pochwalić – kilometrami sieci gazowej, dużym gronem odbiorców indywidualnych oraz najważniejszych i największych firm na terenie naszego powiatu. Rozwój Spółki świadczy o profesjonalnej, a także kompetentnej kadrze z zaangażowaniem i zapałem pracującej na sukces firmy.

Dzięki działalności Sime Polska do powiatu sochaczewskiego dotarła sieć gazowa, a jego mieszkańcy otrzymali możliwość wyboru paliwa grzewczego, co jest bardzo ważne. W imieniu starosty sochaczewskiego Tadeusza Korysia oraz całego Zarządu Powiatu życzenia wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z pracy zawodowej złożył Janusz Ciura, wicestarosta. – Cieszę się z tego faktu oraz istnienia tak dynamicznej firmy na Ziemi Sochaczewskiej, która jednocześnie angażuje się w inicjatywy społeczne. Dobrze układa się również współpraca Sime Polska ze Starostwem Powiatowym przy okazji różnych przedsięwzięć. Bardzo cenię sobie tę współpracę i wierzę, że będzie się ona pomyślnie rozwijać z pożytkiem dla mieszkańców naszego powiatu. Pragnę w tym miejscu zwrócić się do obecnych tu przedstawicieli ambasady włoskiej i podziękować za udaną współpracę. Mam nadzieję, że gościnna Ziemia Sochaczewska spodoba się Państwu, a dogodna lokalizacja powiatu oraz dobre warunki dla przedsiębiorców skłonią kolejne włoskie firmy do podjęcia inwestycji w naszym regionie – zaznaczył wicestarosta i wręczył pamiątkową tablicę.

Każdy jubileusz jest powodem do dumy i ważnym wydarzeniem w życiu firmy, skłaniającym do chwili refleksji. – To moment podsumowań oraz wyciągnięcia wniosków, aby budować lepszą przyszłość Spółki i umacniać jej pozycję rynkową. Bardzo dobrze współpracowało nam się z samorządami, o czym świadczy 150 km zbudowanej sieci gazowej i kolejne przyłączenia, jakie realizujemy choćby w gminie Sochaczew, Nowa Sucha, Teresin czy Brochów. Miło nam, że swoją obecnością zaszczycili nas: ambasador Włoch w Polsce Alessandro De Padys, radny sejmiku województwa mazowieckiego Mirosław Adam Orliński, wójtowie oraz pracownicy Spółki – podsumował Jerzy Trzciński, dyrektor Sime Polska.

Goście mogli wysłuchać tego dnia recitalu pianistycznego w wykonaniu Łukasza Krupińskiego, po którym nastąpiło symboliczne odpalenie znicza gazowego.

ikonka Starostwo

 

sime2 sime3 sime4 sime5 sime6 sime7