KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH – konkurs – rozstrzygnięcie

0
60

Sochaczewskie Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 zaprasza 24 marca o godz. 15.30 na jubileuszowy występ Kabaretu Skeczów Męczących.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Bilety dostępne na:
https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Skeczow-Meczacych/15-lecie-Kabaretu

 

Kabaret Skeczów Męczących znany jako KSM to kielecki zespół założony w 2003 roku.

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, który wciąż zachwyca reagując na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata.  Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Eska Music Awards, Sabat Czarownic, Top Trendy; jak i kabaretowe. Na swoim koncie mają również prowadzenie największej trasy rozrywkowej w Polsce – Polska Noc Kabaretowa 2017.

W skład zespołu wchodzi Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz  oraz Michał Tercz.

Konkurs

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na spektakl Kabaretu Skeczów Męczących, który odbędzie się 24 marca w Sochaczewskim Centrum Kultury na ul. 15 Sierpnia 83, o godzinie 15:30. Aby je wylosować wystarczy na adres: kontakt@sochaczew24.info nadesłać odpowiedź na proste pytanie.

Gdzie będzie występował Kabaret Skeczów Męczących 22 i 23 marca 2019 roku ?

Numer telefonu dodany do odpowiedzi może ułatwić nam wręczenie Wam wygranej. Wyniki konkursu podamy do Waszej wiadomości 23 lutego.

 

Rozstrzygnięcie konkursu

Otrzymaliśmy 22 prawidłowe odpowiedzi. 22 marca Kabaret Skeczów Męczących występuje w Dębicy i w Tarnowie a 23 marca w Bochni i w Katowicach. Po losowaniu okazało się, że podwójne wejściówki otrzymują Magda i Paweł. Gratulujemy !

Bilety wyślemy do Was mailem.