Kalendarz zajęć Małego Sportowca

0
20

Od listopada ruszył wspólny projekt Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie pod nazwą MAŁY SPORTOWIEC.  Projekt skierowany jest do najmłodszych mieszkańców miasta i okolic, którzy co miesiąc będą mogli zapoznać się z inną dyscypliną sportową, którą przybliżą im przedstawiciele stowarzyszeń i klubów sportowych, działających w naszym mieście. Zajęcia są bezpłatne.

Pierwsze zajęcia poprowadzili z powodzeniem zawodnicy RUGBY CLUB ORKAN SOCHACZEW. Liczymy, że kolejne spotkają się z nie mniejszym zainteresowaniem.

A najbliższe zajęcia odbędą się tuż przed świętami 22 grudnia o godz. 16.00. W świątecznym klimacie spotkamy się z trenerami i zawodnikami DRAGON FIGHT CLUB. Po zajęciach sportowych zapraszamy do wspólnej zabawy z drużyną Świętego Mikołaja 😉

Styczniowe spotkanie 26.01 o godz. 16.00, poprowadzą trenerzy UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO UNIA BORYSZEW, a więc będzie to okazja do zapoznania się z piłką nożną.

W lutym spotykamy się z SOCHACZEWSKIM CENTRUM SPORTÓW WALKI w niedzielę 23.02, a marzec to zajęcia koszykówki z WIELOSEKCYJNYM KLUBEM SPORTOWYM „MŁODZIEŻOWEGO OŚRODKA SZKOLENIA I ROZWOJU” w niedzielę 22.03, również o godz. 16.00.

Ten sezon Małego Sportowca zakończymy spotkaniem z KARATE KLUB SOCHACZEW w niedzielę 26.04.

Każde zajęcia MAŁEGO SPORTOWCA połączone będą ze wspólną zabawą, animacjami i atrakcjami dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

.