Kampinos. II edycja Integracyjnej Imprezy Karateków

0
69

Jak zwykle było dużo uśmiechu, frajdy i odjazdowej zabawy, a wszystko to w miłej i rodzinnej atmosferze. Częścią rozrywkową zajęła się niesamowita, wystrzałowa i jedyna w swoim rodzaju Wioletta Dziedzic. Dziękujemy za dużo pozytywnej energii i radość płynącą prosto z serca. Tradycją już jest, że integralną częścią imprezy jest turniej karate o puchar, który ufundowała Monika Ciurzyńska wójt gminy Kampinos. Wszystkim dużym i małym karatekom gratulujemy odwagi, hartu ducha i walki bez taryfy ulgowej. Wszyscy jesteście zwycięzcami!!!

Nowością był konkurs na najlepsze ciacho turnieju, wszystkim startującym dziękujemy za wspaniałe pyszności. Zwycięskie przepisy niebawem na stronach klubowych.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji zabawy, w szczególności: wójt Monice Ciurzyńskiej za matczyną troskę i motywację, Renacie Zakowanej za wszelką życzliwość oraz Zuzannie Wiśniewskiej i firmie BioPlanet za ekologiczne smakołyki. Dziękujemy wszystkim, że ciągle możemy na Was liczyć – to uskrzydla.

Pozdrawiam, Dorota Królak

tekst i foto: www.karateka.com.pl

.