Katastrofa samolotu: małe katastrofy samolotów jednosilnikowych, według FAA zaginione w hrabstwie Westchester po starcie z lotniska JFK

WHITE PLAINS, N.Y. (WABC) — Trwa lokalna akcja poszukiwawczo-ratownicza po tym, jak samolot z co najmniej dwiema osobami rozbił się po utracie kontaktu z kontrolerami ruchu lotniczego w czwartek w hrabstwie Westchester.

Według wstępnych informacji FAA jednosilnikowy Beechcraft A36 rozbił się około mili od lotniska Westchester County w White Plains w stanie Nowy Jork po tym, jak pilot zgłosił problemy z silnikiem.

Policja hrabstwa Westchester poinformowała, że ​​na pokładzie sześcioosobowego samolotu znajdowały się co najmniej dwie osoby.

Lot Johna F. Powiedzieli, że opuścił międzynarodowe lotnisko Kennedy’ego tuż przed 17:00 i udał się na lotnisko hrabstwa Cuyahoga w Richmond Heights w stanie Ohio.

Port lotniczy Westchester County otrzymał telefon około godziny 17:25 z informacją o niskim ciśnieniu oleju. Pięć minut później lotnisko straciło kontakt z samolotem – poinformowała policja.

Lokalny zespół poszukiwawczo-ratowniczy szuka samolotu.

FAA i Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu (NTSB) zbadają sprawę.

To jest najświeższa wiadomość. Ta historia zostanie zaktualizowana, gdy pojawi się więcej informacji.

———-

* Więcej wiadomości z północnych przedmieść

* Wyślij nam wskazówkę dotyczącą wiadomości

* Pobierz aplikację abc7NY, aby otrzymywać powiadomienia o najświeższych wiadomościach

* Śledź nas na YouTube

Prześlij wskazówkę lub pomysł na historię do Eyewitness News

Masz wskazówkę z ostatniej chwili lub pomysł na historię, którą powinniśmy omówić? Wyślij go do Eyewitness News za pomocą poniższego formularza. Jeśli załączysz film lub zdjęcie, Obowiązują warunki użytkowania.

Prawa autorskie © 2023 WABC TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Europejski Bank Centralny ponownie podnosi stopy procentowe, ale tylko o ćwierć punktu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *