Kibicuj i wygrywaj nagrody!

0
18

Zachęcamy mieszkańców i nie tylko, do kibicowania biegaczom ma trasie 36 Półmaratonu Szlakiem Walk nad Bzurą z Kamiona do Sochaczewa, w niedzielę 15 września 2019 r. Możesz zebrać znajomych, dobrze się bawić razem z kibicami, a przy okazji wygrać nagrody w konkursie!

 

Regulamin poniżej.

Konkurs na najlepszą Strefę Kibica podczas 36 Półmaratonu Szlakiem Walk nad Bzurą

Organizator

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

Warunki uczestnictwa

Wszystkich chętnych do kibicowania zapraszamy do przygotowania Stref Kibica. Kibice będą mogli wziąć udział w konkursie na  najlepszą  Strefę Kibica. Każda strefa może być przygotowana według własnego pomysłu oraz w dowolnie wybranym miejscu na trasie biegu. Strefę Kibica należy zgłosić najpóźniej do dnia 10.09.2019  r poprzez wysłanie wiadomości na adres mosir@mosir.sochaczew.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko oraz numer telefonu osoby zgłaszającej i odpowiedzialnej za strefę oraz orientacyjne miejsce na trasie biegu. Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie przydzielony oficjalny numer Strefy Kibica, którym będą posługiwać się biegacze podczas głosowania. Numer Strefy Kibica należy umieścić w widocznym miejscu w obrębie kibicującej grupy. Numer może być przygotowany w dowolny sposób przez daną Strefę Kibica.

 

Czas trwania konkursu

Termin 15.09.2019 podczas 36 Półmaratonu Szlakiem Walk nad Bzurą

 

Głosowanie

Głosowanie będzie odbywało się na zasadzie zbierania opinii uczestników biegu, którzy przekroczą linię mety, którą Strefę Kibica uważają za najlepszą. Jeden uczestnik biegu może przyznać jeden punkt jednej Strefie Kibica. W przypadku niemożności zrealizowania plebiscytu wśród biegaczy, wyboru dokonają organizatorzy biegu.

 

Nagrody

Vouchery na pizzę oraz bilety na Pływalnię Orka. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany nagród (dodania dodatkowych)

 

Ogłoszenie zwycięzców

15.09.2019 po zakończeniu ceremonii wręczania nagród dla zwycięzców biegu.

Warunkiem odebrania nagrody jest obecność grupy podczas ogłoszenia wyników konkursu.

 

Postanowienia ogólnie

Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za formę oraz treści prezentowane i głoszone w Strefach Kibica.

Zakazuje się umieszczania obraźliwych napisów, zdjęć oraz posługiwania się wulgarnym językiem.

Strefa Kibica nie może utrudniać rywalizacji zawodnikom startującym w biegu oraz naruszać przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego.