Kiermasz Bożonarodzeniowy

0
36

W niedzielę 13 grudnia w Hotelu Chopin odbył się Kiermasz Świąteczny „Boże Narodzenie na Mazowszu” organizowanym pod patronatem Starostwa Powiatowego w Sochaczewie oraz Burmistrza Miasta Sochaczew.

Salę balową w hotelu zapełnili wystawcy i zwiedzający. Na stoiskach oferowane były piękne, ręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, bombki, aniołki, choinki, stroiki, pudełka ręcznie malowane, biżuteria. Nie zabrakło także wyrobów pszczelarskich, wędliniarskich i słodkości z piernika.

W Kiermaszu wśród licznie przybyłych gości udział wzięli m. in. Jolanta Gonta – starosta sochaczewski, Tadeusz Głuchowski – wicestarosta sochaczewski, Piotr Osiecki – burmistrz Sochaczewa, Sylwester Kaczmarek – przewodniczący Rady Miasta oraz dyrektorzy i kierownicy placówek oraz szkół. Przy okazji składając wszystkim życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Wśród uczestników byli również dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie Konrad Jakubowski oraz jego zastępca Iwona Przydatek.

Czas przybyłym na kiermasz umilały swoimi występami artystycznymi dzieci i młodzież. Po występach wspólnie śpiewaliśmy kolędy.

W wykonanie każdej z prac mieszkańcy włożyli dużo serca i czasu. Za udział w kiermaszu a także w przygotowaniach do niego dziękujemy z całego serca mieszkańcom Danusi Mączyńskiej i Romanowi Zmysłowskiemu. Duże podziękowania należą się także opiekunom z Domu Pomocy Społecznej Magdalenie Charazińskiej oraz Lidii Jackowskiej.

 

Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie