Kino kobiet na zakończenie kampanii

0
25

Wczoraj w Kinie Mazowsze w Sochaczewie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na rzecz pieczy zastępczej „STACJA DOM” zakończyło realizowaną w 2018 roku kampanię z zakresu promocji rodzicielstwa zastępczego, w ramach której upowszechniano wiedzę z zakresu pieczy zastępczej oraz zachęcano mieszkańców powiatu sochaczewskiego do tworzenia rodzinnych form pieczy zastępczej.

Na zorganizowanym w holu kina stoisku przed seansem filmowym można było nabyć ulotki promujące rodzicielstwo zastępcze oraz zakupić ręcznie wykonane przez członków Stowarzyszenia  przepiękne bombki bożonarodzeniowe.

W sali kinowej spośród kobiet uczestniczących w wieczorze filmowym losowano upominki, których sponsorami byli również PCPR w Sochaczewie oraz Stowarzyszenie „STACJA DOM”.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane opieką zastępczą i pomocą dzieciom zapraszamy do kontaktu z pracownikami PCPR, ul. J. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew: tel. 46 864-18-05/01, e-mail: pcprsoch@powiatsochaczew.pl