Klara Zawadzka na Dworcu TO.KULTURA!

0
23

Teresiński Ośrodek Kultury oraz DWORZEC TO.KULTURA! zapraszają bardzo gorąco na niezwykły koncert teresinianki, artystki wielu sztuk, malarki, rzeźbiarki, poetki, wokalistki: Klary Zawadzkiej.

Klara to niezwykle barwna postać, mająca ogromny dorobek artystyczny. Żadna ze sztuk nie jest jej obca. W swoim życiu rysowała, portretowała, malowała obrazy, zajmowała się sztuką decoupage’u, wzornictwem, tkaniną, rzeźbiła. Nie obca jest jej też renowacja starych mebli.

Kolejną pasją Klary jest SŁOWO. Pojedyncze myśli ale i zwroty zapisuje gdzie się da.

Tworzy wiersze, piosenki, muzykę, gra na wiolonczeli i gitarze, napisała kilkadziesiąt piosenek, tworzyła scenariusze i libretta do musicali, jest projektantką teresińskiego pomnika, który stoi na Skwerze Niepodległości w Teresinie.

Jak sama mówi, jej prace rozjechały się po świecie. Są w Szwecji, w Stanach Zjednoczonych, u rodziny, przyjaciół i obcych.

Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie publiczności swojej muzyczno-poetyckiej strony. Podczas koncertu usłyszymy piosenki i pieśni autorstwa Klary, które powstały w ostatnich latach.

Towarzyszyć jej będzie Kamil Lisek – gitarzysta, wokalista, również kompozytor i autor tekstów. W piątkowym koncercie wcieli się w rolę akompaniatora.

Zapraszamy 14 czerwca na DWORZEC TO.KULTURA! o g. 19.00

Wstęp wolny!!!