Klub modelarski – podsumowanie spotkania

0
15

W piątek 18 marca w sali konferencyjnej Centrum Edukacyjno-Turystycznego przy Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie odbyło się spotkanie w sprawie powołania klubu modelarskiego. Poprowadził je znany sochaczewski modelarz Marek Pawlak, który będzie koordynatorem i instruktorem klubu. Zebrani wyrazili zainteresowanie wspólną działalnością i zdecydowali o rozpoczęciu współpracy już 8 kwietnia o 18.00. Klub będzie prowadził działalność w przygotowanym do tego celu pomieszczeniu Centrum Edukacyjno-Turystycznego przy ul. Licealnej. Muzeum zamierza wspierać Marka Pawlaka w jego dążeniach do rozwijania działalności modelarskiej przy jednostce. W klubie planowane jest rozwijanie wszystkich kierunków modelarstwa redukcyjnego.

Poprzez stworzenie klubu modelarskiego, Muzeum Kolei Wąskotorowej pragnie wpisać się w stale rosnącą popularność modelarstwa redukcyjnego, a także rozwijać pasje sochaczewskiej młodzieży. Dla placówki ważne jest również, aby zachęcać mieszkańców do odwiedzania oraz korzystania z usług i możliwości niedawno otwartego Centrum Edukacyjno-Turystycznego.

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w prace klubu. Zainteresowanym najłatwiej będzie przyjść na spotkanie 8 kwietnia na godzinę 18.00. Ewentualnie prosimy o kontakt pod numer telefonu: 517 229 643, bądź adres mailowy:centrum@muzkol.pl

Zapraszamy do zapoznania się z pracami Marka Pawlaka w naszej galerii!

Foto: Ł. Popowski

 

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie