„Kocham Polskę…Oblicze Polskiej Ziemi” – zwycięzcy 2019

Alfabetyczna lista zwycięzców VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im. Władysława Ślewińskiego pt. „Kocham Polskę…Oblicze Polskiej Ziemi” 2019 r

A

  1. Andrzejewska Amelia, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”

B

  1. Bodzak Michalina oraz jej dziadek Sylwester Burchard, Szymanów
  2. Bryczyńska Weronika, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”

C

  1. Chlebowski Zdzisław , Sochaczew
  2. Chmielewska Ewa, Sochaczew

D

  1. Dalecka Martyna, Łowicz
  2. Derda Barbara, Sochaczew
  3. Derda Karolina, Sochaczew

 E

F

  1. Fryźlewicz Wiktoria, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  2. Fudalewicz Piotr, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

G

  1. Garbacz Jagna, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
  2. Golec Julia, SP Nr 6 Sochaczew
  3. Grzegorczyk Maja, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

H

I

J

  1. Juskowiak Igor, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

K

  1. Kalota Jakub, SP Młodzieszyn
  2. Kostrzewa Maria, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
  3. Kokott Tomasz, Zabrze
  4. Koteras Aleksandra, SP Leszno
  5. Kuczyńska Martyna, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”
  6. Konarska AleksandraSP Nr 3 Żyrardów
  7. Kozłowska Sandra, Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie

L

  1. Leciejewski Tymoteusz, RydzyńskiOśrodek Kultury w Rydzynie

Ł

M

  1. Mikołajska Aleksandra, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  2. 24Matczak Anna,Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie

H

N

O

  1. Ochmańska Julia, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”

P

  1. Palasik Zuzanna, SP w Iłowie
  2. Paruszewska NataliaSP Młodzieszyn
  3. Paszek Maksymilian,Ośrodek Kultury w Rydzynie Rydzyna
  4. Piekarczyk Kinga, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  5. Pyra Elżbieta, Włocławek

R

  1. Różnicka Aneta, Zgorzelec

S

  1. Skiba Dawid, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
  2. Sowa- SzostałWeronika, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  3. Sudnikowicz Bernadetta, Mirosławiec
  4. Sprutta Kamil, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
  5. Stachowiak Józefina, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
  6. Strójwąs Marek, Pruszków
  7. Stysiak Aleksandra, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”
  8. Szabała Amelia, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
  9. Szematowicz Natalia, ZSRCKU, LO Sochaczew
  10. Szlaga Natalia, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  11. Sznycer Anna, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

T

U

W

  1. Wawrzynowicz Agata,Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
  2. Wielgolawska Karolina, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”
  3. Wisławska Wiktoria,SP Nr 6 Żyrardów
  4. Wójciak Zuzanna, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Z

  1. Zarzycka Krystyna, Łódź
  2. Ziarkowska Hanna, Zespól Szkół Plastycznych w Koszalinie