Kolejny przypadek zatrzymania za handel podróbkami

3
373

Sochaczewscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję zatrzymali 23–letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn, który sprzedawał przez Internet odzież i perfumy z podrobionymi znakami znanych światowych marek. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu d/w z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją zatrzymali 23–letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn, który handlował przez Internet podrobioną odzieżą i perfumami. Mundurowi ustalili, że mężczyzna od około roku sprzedawał podróbki na jednym z portali.

Wczoraj mundurowi weszli na teren jego posesji, gdzie znaleźli koszulki, bieliznę, obuwie, paski i perfumy z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Wśród zabezpieczonych rzeczy znalazły się również listy przewozowe i kilka tysięcy złotych pochodzących prawdopodobnie z przestępczego procederu.

Na poczet przyszłych kar i roszczeń policjanci oprócz pieniędzy zabezpieczyli również samochód 23–latka. Mężczyzna został doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie usłyszał zarzut z ustawy Prawo o własności przemysłowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

.

3 KOMENTARZE

Comments are closed.