Kolejny raz policjanci pomogli w szybkim dotarciu do szpitala

0
48

Policjant Wydziału Ruchu Drogowego z sochaczewskiej komendy eskortował pojazd z kobietą potrzebującą pilnej pomocy lekarskiej. Dzięki szybkiej reakcji sierż. szt. Pawła Krzyżykowskiego, mieszkanka Sochaczewa szybko trafiła do szpitala.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zabezpieczali procesję w Boże Ciało. W tym czasie, część ulicy 15 Sierpnia była wyłączona z ruchu. W pewnym momencie do policjanta z drogówki podbiegł mężczyzna mówiąc, że jego żona bardzo źle się czuje i musi szybko dotrzeć do szpitala.

Sytuacja wyglądała poważnie i liczył się czas, więc sierż. szt. Paweł Krzyżykowski podjął decyzję o eskorcie. Włączył sygnały dźwiękowe i świetlne, a następnie kazał mężczyźnie jechać za policyjnym motocyklem. Ominęli procesję i ruszyli w stronę szpitala. Dzięki policjantowi, sochaczewianka szybko trafiła pod opiekę lekarzy.

Mąż kobiety podziękował policjantowi za okazaną pomoc. Wiemy również, że wyszła już ze szpitala i czuje się lepiej. Życzymy zdrowia, a naszemu koledze gratulujemy postawy godnej naśladowania.

mł. asp. Agnieszka Dzik