Konkurs fotograficzny trwa tylko do 13 maja!

0
26

14030

Wiosna w pełni i piękna pogoda zachęcają do chwycenia aparatów w dłoń i poszukiwania piękna naszej sochaczewskiej ziemi. Przypominamy o zbliżającym się ostatecznym terminie nadsyłania zdjęć na konkurs fotograficzny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Powiatowy Zespół Edukacji, Kultury i Sportu.

W tym roku konkurs organizowany jest już po raz jedenasty. Jak zawsze na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. A będą one przyznawane w czterech kategoriach tematycznych dotyczących powiatu sochaczewskiego: ciekawe krajobrazy i zjawiska przyrodnicze, sport, infrastruktura publiczna i portret.

Czekamy, jak zawsze na ciekawe i oryginalne zdjęcia, ukazujące piękno powiatu sochaczewskiego. Każdego roku na konkurs, napływa ponad setka zdjęć, liczymy, że nie inaczej będzie tym razem.

Zachęcamy wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie, gdyż to właśnie do nich jest on skierowany. Jak co roku, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Dla zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu konkursu oraz wyłonienia zwycięzców zostanie powołana komisja, która po wnikliwej analizie i ocenie talentu fotograficznego młodzieży wybierze najciekawsze i najbardziej interesujące ujęcia. Uroczyste nagrodzenie prac nastąpi połowie czerwca br.

Wymagania techniczne dotyczące fotografii oraz wszelkie szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie, który można znaleźć m.in. na stronie Starostwa – www.powiatsochaczew.pl.

Do zdjęć należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy. Prace należy składać osobiście (w Starostwie lub PZEKiS) lub przesłać pocztą (liczy się data stempla pocztowego) do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, ul. Piłsudskiego 65, do 13 maja z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.

Serdecznie zapraszamy.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie