Konkurs fotograficzny z ciekawymi nagrodami

0
21

Za oknami śnieżna zima a w wielu domach zapewne jeszcze królują świąteczne dekoracje, ozdoby a być może i choinka. Na ulicach i podwórkach migocą kolorowe lampki. To idealny moment na wykonanie kilku fajnych fotek w klimacie bożonarodzeniowej aury. Zrobienie i… wysłanie ich na konkurs fotograficzny „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie”. Uczestnicy, do których skierowany jest konkurs – a są to uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych mają do wyboru trzy kategorie: tj.: „Boże Narodzenie w mojej rodzinie”, „Wyjątkowość świąt w mojej okolicy lub w miejscu spędzania świąt” (iluminacje domów, regionalne potrawy, choinki, szopki itp.); „Różne oblicza Świętego Mikołaja”. Zdjęcia należy nadsyłać do 31 stycznia na adres e-mail: swietlica80@onet.pl . W tytule należy podać nazwę „Konkurs fotograficzny – świetlica”.

Ze względu na trwającą pandemię i przy zachowaniu środków organizatorzy postanowili lekko zmienić formułę konkursu, dostosowując ją do aktualnych wymogów i sytuacji. Przypominamy zasady konkursu. Podstawowa zmiana to zwolnienie z obowiązku drukowania wykonanych zdjęć. Wystarczy, że uczeń je zrobi i prześle na wskazany adres e-mail.

Organizatorom zależy, by uczestnicy konkursu uchwycili w fotografii nie tylko atmosferę świąt Bożego Narodzenia, ukazali kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, ale też zaprezentowali swą okolicę w świątecznym klimacie.

Regulamin konkursu dostępny jest m.in. na stronie internetowej szkoły- www.zsckpsochaczew.edu.pl oraz na www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy.
Koordynatorem konkursu z ramienia szkoły jest Ewa Chaber.

Do udziału w konkursie zapraszają już po raz dziewiąty: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Powiatowy Zespół Edukacji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie