Konkurs z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

0
7

Sochaczew znalazł się w gronie miast, które kolejny raz dołączyły do akcji Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Z tej okazji zachęcamy do udziału w konkursie!

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu organizowany jest od 2002 roku, zawsze w połowie września. Cel działań to promocja ekologicznych form mobilności, takich jak środki transportu zbiorowego, rower czy ruch pieszy. Tegoroczna edycja akcji odbywa się pod hasłem „Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna”. Ostatniego dnia Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, czyli 22 września przypada Międzynarodowy Dzień bez Samochodu, który jest zwieńczeniem wydarzenia.

A my zachęcamy Was do wspólnej zabawy! Dwie pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie – ile nowych autobusów trafiło w 2019 i 2020 roku na ulice naszego miasta w ramach projektu „Sochaczewski Eko-bus”? – wygrywają zestaw złożony z bidonu rowerowego oraz maseczek z logo Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Odpowiedź należy wysłać na adres: ziemiasochaczewska@gmail.com