Kontrola drogowa zakończona zatrzymaniem za posiadanie narkotyków

0
113

Policjanci z Teresina zatrzymali wczoraj 23–letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W schowkach kierowanego przez niego opla, mundurowi znaleźli kilka gramów amfetaminy i marihuany. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj popołudniu, policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zauważyli wyjeżdżający z lasu samochód, którym kierował 23–letni mężczyzna. Mundurowi postanowili zatrzymać Opla do kontroli drogowej i w trakcie czynności, w jednym ze schowków, znaleźli marihuanę ukrytą w saszetce. W kolejnym schowku mundurowi zauważyli dziesięć torebek z amfetaminą. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mieszkaniec gminy Teresin zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Dzisiaj przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Przypominamy, że w Polsce posiadanie narkotyków jest zabronione. Za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Większa kara, bo aż do 10 lat grozi za posiadanie znacznej ilości narkotyków.