Kronika kryminalna

0
113

Kronika kryminalna

1 – 7 lipca 20109

 

1 lipca

Kobieta kierująca BMW doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Volkswagen Passat, a następnie odjechała. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Seat Cordoba. Auto nie posiadało wymaganych badań technicznych.

2 lipca

W Teresinie na ul. Granicznej doszło do włamania. Nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego skąd ukradł pieniądze.

Kierujący motocyklem marki Honda Shadow nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Toyotą. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło na ul. Warszawskiej.

3 lipca

Policjanci zostali poinformowani, że nieznany sprawca ukradł 80 litrów oleju napędowego z ciągników oraz osprzętu rolniczego. Do zdarzenia doszło w Brakach.

Do sochaczewskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który znalazł portfel na ul. 15 Sierpnia. Portfel z pieniędzmi i dokumentami trafiły do właściciela.

4 lipca

Mieszkaniec Sochaczewa kierował BMW znajdując się w stanie nietrzeźwości i pomimo czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila. Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło w Al. 600–lecia.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Opel Astra. Auto było zaparkowane w Paprotni na ul. Sochaczewskiej.

5 lipca

W Karolkowie Szwarockim doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierująca Oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Peugeotem. W wyniku tego zdarzenia, kierująca i dwoje pasażerów trafiło do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował Volkswagenem pomimo czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło na ul. Staszica.

6 lipca

Nieznani sprawcy włamali się do garażu skąd ukradli przewód spawalniczy, silniki elektryczne, a także narzędzia. Do zdarzenia doszło w Chodakówku.

Policjanci zatrzymali 28–letniego mieszkańca gminy Rybno, który posiadał przy sobie marihuanę. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.

7 lipca

Kierujący pojazdem marki Volkswagen najechał na rogatki kolejowe, a następnie oddalił się z miejsca. Do zdarzenia doszło w Zakrzewie.

Policjanci referatu patrolowo–interwencyjnego zatrzymali 33–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. Otwartej.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie