Kronika policyjna

0
337

Kronika policyjna

6 – 11 listopada 2017

 

6 listopada

Kierujący pojazdem marki Toyota Yaris nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z pojazdem ciężarowym marki Scania. Z uwagi na uszkodzenia zatrzymano dowód rejestracyjny Toyoty. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

45–letni mężczyzna kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 3 promile. Do kontroli drogowej doszło w Janowie w gm. Młodzieszyn.
7 listopada

Nieznany sprawca ukradł wkrętarkę akumulatorową o wartości kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło na ulicy Inżynierskiej.

Podczas kontroli drogowej pojazdu marki Mercedes okazało się, że kierowca jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Wejherowie do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do zakładu karnego. Pojazd usunięto z drogi. Do zdarzenia doszło w Paprotni.
8 listopada

Nieznany sprawca uszkodził powłokę lakierniczą drzwi pojazdu Toyota Corolla. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Peugeot 206. Do zdarzenia doszło na ul. H. Sienkiewicza.
9 listopada

15–letni mieszkaniec miasta został przyłapany na kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn zgłosił, że zwrócił towar zakupiony za pośrednictwem jednego z portali i do chwili obecnej nie otrzymał zwrotu pieniędzy.
10 listopada

29–letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego kierując pojazdem marki Hyundai przekroczył o ponad 50 km/h dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i nałożyli mandat karny. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.

Mieszkanka gminy Rybno zgłosiła, że za pośrednictwem portalu aukcyjnego kupiła płaszcz, ale nie otrzymała zamówionego towaru.
11 listopada

Nieznany sprawca ukradł portfel pozostawiony w szafce pracowniczej. Do zdarzenia doszło na ul. Olimpijskiej.

W Paprotni doszło do potrącenia pieszego. Policjanci ustalili, że 55–letni mieszkaniec gminy Teresin, który kierował Mitsubishi, potrącił na przejściu dla pieszych obywatela Ukrainy. Mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala w Sochaczewie. Do wypadku doszło na ul. o. Maksymiliana Kolbego. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.
12 listopada

47–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Toyota Yaris i w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożny znak. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

41–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Fiat Punto znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promile i posiadając czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło w Kozłowie Szlacheckim.