Kronika policyjna

0
311

Kronika policyjna

13 – 19.11.2017

 

13 listopada

Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie ujawnili samochód marki Skoda Felicia, utracony w wyniku rozboju do którego doszło na terenie podległym KP Błonie. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki – Wieś.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży karmy dla kota. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

 

14 listopada

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Bova z powodu wysokiego zużycia bieżnika w oponach. Do kontroli drogowej doszło w Nowej Suchej.

Mieszkanka Sochaczewa kupiła za pośrednictwem sieci Internet generator pary, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zakupionego towaru.

 

15 listopada

Policjanci zatrzymali 39–letniego sochaczewianina, który następnie trafił do zakładu karnego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie.

Kierująca pojazdem marki BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Citroenem. Sporządzono wniosek o ukaranie do sądu. Do zdarzenia doszło na ulicy 15 Sierpnia.

 

16 listopada

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch nieletnich mieszkańców gminy Rybno, którzy ukradli konsolę muzyczną. Skradzione mienie udało się odzyskać.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny Fiata z powodu złego stanu technicznego pojazdu. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Chodakowskiej.

 

17 listopada

Kierujący pojazdem marki Renault w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru skręcania, doprowadził do zderzenia z Citroenem. Na sprawcę nałożona mandat karny. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

Policjanci zatrzymali 37–letniego mieszkańca gminy Brochów poszukiwanego na podstawie listu gończego wystawionego przez Prokuraturę Rejonową w Sochaczewie. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie.

 

18 listopada

27–letni mieszkaniec gminy Nieborów kierował pojazdem marki Citroen pomimo czynnego zakazu sądowego obowiązującego do 2026 roku. Zatrzymano też dowód rejestracyjny pojazdu z powodu jego złego stanu technicznego. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do kontroli drogowej doszło w Nowej Suchej.

Nieznany sprawca na terenie targowiska ukradł z torebki mieszkanki gminy Iłów dwa telefony komórkowe. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

 

19 listopada

Patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Fiat Punto. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Nałożono na niego mandat karny, a pojazd odholowano na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło na ul. Okrzei.

Pracownik ochrony w sklepie przy ul. 15 Sierpnia zgłosił kradzież. Na miejscu okazało się, że sprawcą wykroczenia jest obywatel Ukrainy, którego ukarano mandatem karnym gotówkowym.