Kronika policyjna

0
315

Kronika policyjna

20 – 26 listopada 2017

 

20 listopada

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. Jasińskiego.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Skoda Octavia. Do zdarzenia doszło na ulicy Botanicznej.

21 listopada

45–letni sochaczewianin kierował pojazdem marki Audi mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna, na drodze decyzji administracyjnej, miał również cofnięte uprawnienia do kierowania. Pojazd odholowano na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w Jeżówce.

45–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował rowerem mając czynny sądowy zakaz. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w Mistrzewicach.

22 listopada

Nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Renault Megane zaparkowanego na niestrzeżonym parkingu. Przestępca zabrał radioodtwarzacz, koło zapasowe i akumulator. Do włamania doszło w Żelazowej Woli.

Nieznany sprawca włamał się do mieszkania przy ulicy Żeromskiego i ukradł pieniądze w polskiej i zagranicznej walucie oraz biżuterii. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

23 listopada

Kierująca pojazdem marki Opel Corsa doprowadziła do kolizji z autem Kia Sportage. Sprawczynię ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Jeżówce.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej do której doszło w Wójtówce. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

24 listopada

Pijany 51–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem marki Volkswagen Golf. Sprawca przestępstwa miał promil alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło w Młodzieszynie.

30–letnia kierująca pojazdem marki Skoda Fabia potrąciła na przejściu dla pieszych 71–letnią kobietę. Poszkodowana została przewieziono do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło na ul. Łuszczewskich.

25 listopada

Mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki Nissan znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad pół promila. Do kontroli drogowej doszło w Kamionie.

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Mężczyzna, na drodze decyzji administracyjnej, miał również cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Pojazd został odholowany na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.

26 listopada

34–letnia mieszkanka Warszawy kierująca pojazdem marki Renault Megane podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, doprowadziła do zderzenia z Citroenem, którego kierowca w tym czasie wykonywał manewr wyprzedzania. W wyniku tego zdarzenia, kobieta i 13–letnia pasażerka zostały przewiezione do szpitala.  Do wypadku doszło w Mizerce.