Kronika policyjna

0
349

Kronika policyjna

4 – 7 grudnia 2017

4 grudnia

35–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Fiat Ducato znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło na ul. Młynarskiej.

Nieznany sprawca oblał farbą pojazd marki Renault Megane. Do zdarzenia doszło na ul. Żwirki i Wigury.

5 grudnia

Mieszkanka gminy Sochaczew zgłosiła, że kupiła meble na jednym z portali internetowych i pomimo wpłaty pieniędzy do tej pory nie otrzymała zamówionego towaru.

W Konarach doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Na miejscu ustalono, że 68–letni mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem marki Toyota i mający ponad 2 promile alkoholu w organizmie doprowadził do kolizji z Volkwagenem Golfem.

6 grudnia

48–letni mężczyzna kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 3 promili i czynnym zakazem wydanym przez sąd. Do zdarzenia doszło w Brakach.

Nieznany sprawca wybił szybę i wgniótł drzwi w pojeździe  Hyundai Getz. Do zdarzenia doszło na ul. Chopina.

7 grudnia

Na ul. 15 Sierpnia doszło do potrącenia pieszej. Wstępnie ustalono, że 82–letni mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem Daewoo Matiz potrącił na przejściu dla pieszych 58–letnią kobietę. Poszkodowaną przewieziono do szpitala. Policjanci ustalają teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Kierujący pojazdem marki Seat Leon chcąc uniknąć zderzenia z zającem zjechał do rowu. Do zdarzenia doszło w Szymanowie.