Kronika policyjna

0
234

Kronika policyjna

8 – 10 grudnia 2017

 

8 grudnia

Na ulicy Młynarskiej doszło do potrącenia kobiety. Policjanci wstępnie ustalili, że 47–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Renault Kangoo i potrącił 73-letnią mieszkankę powiatu łowickiego, która przechodziła przez jednię po przejściu dla pieszych. Nieprzytomną kobietę zabrano do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Warszawskiej.

9 grudnia

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Volkswagen Passat zaparkowanego na ulicy Żyrardowskiej.

30–letni mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że za pośrednictwem portalu aukcyjnego kupił telefon komórkowy, lecz do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.

10 grudnia

32–letni obywatel Ukrainy kierował pojazdem marki Mitsubishi Carisma znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili i uderzył w przydrożny słup z oświetleniem. Pojazd odholowano na parking, a kierowcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu i ukraińskie prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Na drodze krajowej nr 92 doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Daewoo Lanos nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Audi A4. W wyniku zderzenia pojazdów, do szpitala w Warszawie trafiła 4–letnia dziewczynka – pasażerka Audi. Kierowcy byli trzeźwi. Do zdarzenia doszło w Paprotni.