Kronika policyjna

0
285

Kronika policyjna

2.01.  – 7.01.2018

 

2 stycznia

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej do której doszło na ulicy Targowej. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Patrol drogówki zatrzymał 42–letniego mężczyznę kierującego pojazdem marki Dacia Logan. Mężczyzna miał czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 42–latka osadzono w policyjnym areszcie. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Fabrycznej.

3 stycznia

55–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem  matki Daewoo Matiz nie posiadając do tego wymaganych uprawnień. Pojazd usunięto administracyjnie z drogi, a sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym. Drogówka zatrzymała pojazd do kontroli na ulicy Młynarskiej.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Daewoo Matiz z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ulicy Trojanowskiej.

4 stycznia

30–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki BMW nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd usunięto administracyjnie z drogi, sprawca został ukarany wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Wąskiej.

19–letni mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki Skoda, mimo iż obowiązywał go sądowy zakaz. Do kontroli drogowej doszło na ul. Rozlazłowskiej.

5 stycznia

Mieszkaniec gminy Brochów zgłosił, że nieznani sprawcy włamali się do należącego do niego budynku z którego ukradli elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło na ul. Chemicznej.

Kierujący pojazdem marki Renault Scenic doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Passat, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na parkingu przy ul. Hubala. Sprawca został ustalony i ukarany mandatem karnym.

6  stycznia

Nieznany sprawca włamał się do garażu skąd ukradł węgiel. Do zdarzenia doszło na 15 Sierpnia.

Kierujący pojazdem marki Seicento zatankował paliwo i odjechał z miejsca nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Janowie.
7 stycznia

18–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Peugeot i w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Bora. Z powodu uszkodzeń powstałych w trakcie kolizji zatrzymano dowody rejestracyjne obydwu pojazdów. Sprawca odmówił przyjęcia mandatu karnego, więc sporządzono niezbędną dokumentację. Do kolizji doszło w Kątach.

33–letni mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki Fiat Sienna mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło na ul. Wyszogrodzkiej.