Kronika policyjna

0
330

Kronika policyjna

8.01. – 10.01.2018

 

8 stycznia
Policjanci Referatu Patrolowo–Interwencyjnego zatrzymali 42-letnią mieszkankę Sochaczewa poszukiwaną na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Kobietę zatrzymano na ul. Staszica.

61–letni mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem marki Opel Vectra znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad pół promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem mechanicznym znajdując się w stanie nietrzeźwości. Grozi mu 2 lata pozbawienia wolności. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Inżynierskiej.

9 stycznia
Mieszkanka gminy Nowa Sucha kierowała pojazdem marki Toyota Yaris i w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Do zdarzenia doszło w Wikcinku. Sprawczynię wykroczenia ukarano mandatem karnym. Zatrzymano również dowód rejestracyjny Toyoty z powodu uszkodzeń pojazdu powstałych w wyniku zdarzenia.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że za pośrednictwem portalu internetowego kupił telefon komórkowy, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zakupionego towaru.

10 stycznia
Nieznany mężczyzna ukradł pięć opakowań perfum i tusz do rzęs. Do zdarzenia doszło w Wójtówce. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Seat Toledo. Auto nie miało aktualnego przeglądu technicznego. Do kontroli drogowej doszło w Młodzieszynie.