Kronika policyjna

0
307

Kronika policyjna

11 – 14.01.2018

11 stycznia

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej do której doszło na Al. 600 – lecia. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym.

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego zgłosił, że w jednym ze sklepów internetowych kupił radiobudzik, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.

12 stycznia

Nieznany sprawca ukradł dwie kurtki i fotelik z samochodu. Do zdarzenia doszło w Łaziskach.

Policjanci dostali zgłoszenie o oszustwie internetowym. Mężczyzna za pośrednictwem internetu kupił zegarek, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zakupionego towaru.

13 stycznia

Nieznani sprawcy włamali się do domku letniskowego skąd ukradli sprzęt gospodarstwa domowego. Do zdarzenia doszło w Brochowie.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel Astra. Okazało się, że pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

14 stycznia

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży pojazdu marki Toyota Yaris. Auto zostało skradzione z parkingu przy ulicy Żeromskiego.

Kierujący pojazdem marki Renault Clio doprowadził do kolizji z BMW. Sprawca zostawił pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia. Auto zostało usunięte z drogi. Do zdarzenia doszło na ul. Mostowej.