Kronika policyjna

0
364

Kronika policyjna

15 – 21 stycznia 2018

 

15 stycznia

Mieszkanka gminy Teresin powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Fiat Seicento. Do zdarzenia doszło w Pawłowicach.

19–letni mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem bez wymaganych uprawnień i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Audi A6. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

16 stycznia

Nieznany sprawca zatankował paliwo i odjechał ze stacji benzynowej nie uiszczając opłaty. Do kradzieży paliwa doszło na ul. 15 Sierpnia.

Kilkanaście minut po godzinie 22. policjanci zostali wezwani na interwencję na ul. Wojska Polskiego. Podczas legitymowania młodego mężczyzny okazało się, że jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

17 stycznia

22–latek kierujący Fordem nie dostosował prędkości do warunków i wpadł do przydrożnego rowu.
Policjanci nałożyli na niego mandat karny. Do zdarzenia doszło w Witkowicach.

34–letni mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki Mazda mimo cofniętych uprawnień. Pojazd usunięto z drogi administracyjnie. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

18 stycznia

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na wygrał aukcję internetową kuchenki mikrofalowej, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał towaru.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że mężczyzna na którym ciąży obowiązek zwrotu pieniędzy w związku z odstąpieniem od kupna przedmiotu za pośrednictwem portalu internetowego, do tej pory nie oddał jej pełnej kwoty.

19 stycznia

Policjanci dostali zgłoszenie, że w klatce bloku przy ul. Dywizjonu 303 śpi mężczyzna. Na miejscu okazało się, że jest to poszukiwany przez KPP Sochaczew 51–latek, który ma trafić do zakładu karnego zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez sąd. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do placówki penitencjarnej.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej. Okazało się, że sprawcą jest mieszkaniec Sochaczewa, doskonale znany sochaczewskim mundurowym. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

20 stycznia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen Passat. Okazało się, że auto nie posiada aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Iłowie.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Skoda Fabia zaparkowanego na niestrzeżonym parkingu. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

21 stycznia

Nieznani sprawcy włamali się do garażu skąd ukradli sprzęt AGD i elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Nieznany sprawca wybił boczną szybę w pojeździe marki Fiat Punto zaparkowanym w Teresinie.