Kronika policyjna

0
444

Kronika policyjna

22 – 28 stycznie 2018

 

22 stycznia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki BMW. Okazało się, że 23–latek nie posiada prawa jazdy. Mężczyzna będzie się teraz tłumaczył przed sądem. Do kontroli drogowej doszło na ul. Okrzei.

Na Podzamczu nieznany sprawca najechał na zaparkowany pojazd marki Opel Astra, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

23 stycznia

Z ulicy Warszawskiej usunięto administracyjnie pojazd marki Seat Cordoba, którego kierowca nie posiadał prawa jazdy. Na mężczyznę nałożono dodatkowo mandat karny.

W Rybnie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Toyota Corolla. Auto nie miało sprawnego oświetlenia z przodu, w związku z tym zatrzymano dowód rejestracyjny.

24 stycznia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Polonezem. Okazało się, mężczyzna wsiadł za kółko znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło w Rybnie.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ulicy Warszawskiej.

25 stycznia

25–letnia mieszkanka gminy Baranów kierowała pojazdem marki Volkswagen Polo i nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, wjechała do rowu, a następnie dachowała. Do zdarzenia doszło w Elżbietowie.

Z jadącego holownika odpadł metalowy element i uszkodził pojazd marki Skoda Octavia, a także oponę ciągnika siodłowego marki Man. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do zdarzenia doszło w Janowie.

26 stycznia

Nieznany sprawca ukradł z samochodu torebkę damską z dokumentami. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

Nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą samochodu Opel Vectra. Do zdarzenia doszło na ulicy Boryszewskiej.

27 stycznia

Kurator społeczna zgłosiła, że rodzice zajmują się swoimi dziećmi pod wpływem alkoholu. Okazało się, że ojciec ma 2 promile, a matka blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Dzieci zostały przekazane pod opiekę trzeźwej osoby najbliższej. Do zdarzenia doszło w Dachowej. Rodzice będą się teraz tłumaczyć przed sądem rodzinnym.

Do podobnego przypadku doszło w Teresinie, gdzie funkcjonariusze interweniowali wobec mężczyzny opiekującego się swoją 9–letnią córką. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 2 promile. Dziewczynka została przekazana pod opiekę matki.

24–letni mieszkaniec gminy Rybno kierował pojazdem marki Volkswagen Passat bez wymaganych uprawnień. Pojazd usunięto administracyjnie i sporządzono notatkę do wniosku o ukaranie. Do kontroli drogowej doszło na ul. Spartańskiej.

28 stycznia

33–letni mieszkaniec Sochaczewa nie posiadający uprawnień, kierował pojazdem marki Audi A4 znajdując się w stanie nietrzeźwości i mając ponad promil alkoholu w organizmie. Podróż pijanego kierowcy została przerwana na ul. Gawłowskiej.

42–letni mieszkaniec powiatu płockiego kierował pojazdem marki Skoda Fabia mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na Gawłowskiej.