Kronika policyjna

0
450

Kronika policyjna

29.01. – 4.02.2018

29 stycznia
80-letni mieszkaniec gminy Brochów zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu kasetkę z pieniędzmi. Do zdarzenia doszło w Janowie.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że z budynku gospodarczego skradziono podkaszarkę i kosiarkę spalinową. Do zdarzenia doszło na ulicy Granicznej.

30 stycznia
Policjanci zostali wezwani przez pracownika GOPS w związku z podejrzeniem, że pijani rodzice zajmują się dziećmi. Podejrzenia niestety potwierdziły się. Małżeństwo miało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dzieci przekazano pod opiekę babci. Do zdarzenia doszło w Dachowej.

Policjanci zatrzymali 24–letniego mieszkańca gminy Rybno poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna został zatrzymany w Wesołej, a następnie doprowadzony do placówki penitencjarnej.

31 stycznia
Policjanci zauważyli śpiącego mężczyznę na ławce. Ponieważ nie było innego sposobu zapewnienia mu bezpieczeństwa, nietrzeźwego doprowadzono do sochaczewskiej komendy i osadzono w policyjnym areszcie.

1 lutego
Kierujący pojazdem marki DAF z chłodnią z nieustalonych przyczyn zjechał ze swojego pasa do rowu, ścinając po drodze trzy drzewa. Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego i sochaczewskiej drogówki. Do kolizji doszło w Żdżarowie.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki BMW z powodu jego złego stanu technicznego. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

2 lutego
Mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem Audi mimo cofniętych uprawnień. Zatrzymano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny z powodu złego stanu technicznego auta. Pojazd administracyjnie usunięto z drogi. Do zdarzenia doszło w al. 600-lecia.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Jetta zderzył się z innym pojazdem, stracił panowanie nad autem i wjechał do przydrożnego rowu. Do szpitala w Sochaczewie trafiła pasażerka Volkswagena, która po otrzymaniu pomocy medycznej, wyszła ze szpitala. Ze względu na uszkodzenia powstałe podczas kolizji policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny. Do kolizji doszło w Brzozowcu.

3 lutego
Kierujący pojazdem marki Opel Vivaro został zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Warszawskiej. Okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i sporządzili notatkę do wniosku o ukaranie.

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że osoba kierująca nieustalonym pojazdem doprowadziła do kolizji z autem marki Opel Corsa, a następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło na ulicy Narutowicza.

4 lutego
Policjanci znaleźli amfetaminę przy 26–letnim mieszkańcu Sochaczewa. W chwili zatrzymania mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na Warszawskiej.

W Topołowej doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 24-letni kierujący BMW podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia do szpitala w Sochaczewie został przewieziony kierowca i dwoje pasażerów. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze.