Kronika policyjna

1
696

Kronika policyjna

6 – 11.02.2018

6 luty
35–letni mieszkaniec gminy Teresin powiadomił, że kupił bon o wartości kilkuset złotych na jednym z portali społecznościowych, lecz do tej pory nie otrzymał towaru ani zwrotu pieniędzy.

Policjanci dostali zgłoszenie, że dwaj nieznani mężczyzn ukradli zabawki, a następnie oddalili się w nieznanym kierunku. Do zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej.

7 luty

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Volkswagen Polo. Do zdarzenia doszło na ul. Zawadzkiego.

49–letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie dwóch promili pomimo czynnego zakazu sądowego. Do kontroli drogowej doszło w Brakach.

8 luty
Nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Mazda 323 skąd ukradł radioodtwarzacz, akumulator i klucze. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

Kobieta poinformowała policjantów, że w jednym ze sklepów internetowych kupiła projektor, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

9 luty
Mundurowi przyjęli zgłoszenie, że nieznani sprawcy ukradli damską torebkę zawierającą pieniądze, dokumenty i telefon, pozostawioną w otwartym samochodzie zaparkowanym na terenie posesji. Do zdarzenia doszło w Dzięglewie.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki BMW z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. Chopina.

10 luty
34–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki BMW i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerem kierowanym przez 18–latka. W wyniku tego, kierowca motoroweru i pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie. Od pojazdu zatrzymano dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci ukarali mieszkańca gminy Baranów mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

11 luty

Mieszkaniec województwa wielkopolskiego powiadomił, że nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Opel Astra zaparkowanego w Wójtówce.

Policjanci zatrzymali 37–letniego mężczyznę poszukiwanego przez sąd w Pruszkowie. W trakcie interwencji okazało się, że mężczyzna ukradł alkohol w sklepie przy al. 600–lecia i wprowadził w błąd funkcjonariuszy co do swoich danych osobowych.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.