Kronika policyjna

0
342

Kronika policyjna

19 – 25 lutego 2018

 

19 lutego
Kierująca pojazdem marki Suzuki na łuku drogi utraciła panowanie nad autem i uderzyła w ogrodzenie. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

Kierujący pojazdem marki MAN podczas manewru zawracania doprowadził do kolizji z VW Beetle. Z uwagi na uszkodzenia powstałe podczas kolizji zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów. Do zdarzenia doszło w Żelazowej Woli.

20 lutego
Nieznany sprawca ukradł torebkę damską zawierającą telefon komórkowy oraz dokumenty. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

Nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy z otwartego pojazdu marki Seat Cordoba. Do zdarzenia doszło w miejscowości Orły Cesin.

21 lutego
Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznani sprawcy ukradli cztery akumulatory do maszyn rolniczych i kanister z olejem napędowym. Do zdarzenia doszło w Sewerynowie.

Policjanci zatrzymali 48–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna trafił do placówki penitencjarnej. Do zatrzymania doszło na Gawłowskiej.

22 lutego
Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Peugeot z powodu jego złego stanu technicznego. Do zatrzymania dokumentu doszło na ul. Chopina.

88–letnia kobieta zgłosiła, że dwie kobiety podające się za pracownice administracji, weszły do jej domu skąd ukradły pieniądze. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.

40–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierujący pojazdem marki Opel Astra uderzył w ogrodzenie posesji. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 3 promile alkoholu we krwi i nie posiada uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło na ul. Wesołej.

23 lutego
Nieznany sprawca ukradł radioodtwarzacz, akumulator oraz kartę pojazdu i dowód rejestracyjny od przyczepy. Pojazd nie był zamknięty. Do zdarzenia doszło na ul. Kusocińskiego.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Volvo z powodu niesprawnego układu wydechowego. Do kontroli drogowej doszło na ul. Warszawskiej.

24 lutego
Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł dokumenty i pieniądze na szkodę 68–letniego mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży w jednym ze sklepów w Wójtówce. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

25 lutego
Policjanci zatrzymali 25–letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. 15 Sierpnia.

W nocy z 25/26 lutego w Kamionie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci wstępnie ustalili, że 42–letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Audi A6 zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym ciągnikiem siodłowym marki Scania wraz z naczepą. W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu poniosły dwie osoby – kierowca i 64–letnia pasażerka Audi. Droga była zablokowana, więc policjanci wprowadzili objazdy.                                                                                                              Kryminalni ustalają teraz wszystkie przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze.