Kronika policyjna

0
442

Kronika policyjna

26.02. – 4.03.2018

 

26 lutego
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 33–letniego mężczyznę, który kierował pojazdem marki Kia mimo obowiązującego zakazu sądowego. Do zdarzenia doszło w Erminowie.

61–letni kierujący pojazdem marki BMW podczas wyjeżdżania z miejsca parkingowego potrącił 71–letnią kobietę. Piesza została przewieziona do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło na ulicy Żeromskiego.

27 lutego
Obywatelka Ukrainy zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej paszport i pieniądze. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Honda. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Pojazd usunięto z drogi i odholowano na parking. Do zdarzenia doszło w Szymanowie.

28 lutego
Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że zauważył brak swojego samochodu na parkingu przed blokiem. Po przybyciu na miejsce okazało się, że mężczyzna zaparkował Opla Corsę w innym miejscu niż zwykle. Do interwencji doszło na ul. Wojska Polskiego.

Kierowca autobusu miejskiego zgłosił nieprawidłowo zaparkowane pojazdy na ulicy Chopina. Sprawców wykroczenia wezwano do KPP Sochaczew.

1 marca
Policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży dokumentów i nawigacji satelitarnej z dwóch otwartych pojazdów zaparkowanych na terenie posesji przy ul. Wita Stwosza.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który przekroczył pojazdem dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło w Kątach.

2 marca

Mieszkaniec gminy Iłów powiadomił, że nieznany sprawca ukradł pieniądze w obcej walucie i telefon komórkowy. Postępowanie prowadzi PP Iłów.

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki DAF. Do zdarzenia doszło w miejscowości Czerwonka–Parcel.

3 marca
Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł sześć par spodni ze sklepu mieszczącego się przy ul. Warszawskiej.

Kierująca pojazdem marki Kia Venga doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Peugeot 406. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym. Do stłuczki doszło na ulicy Wąskiej.

4 marca
Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem marki Hyundai z powodu przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło na ulicy Szymanowskiej.

34-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Volvo doprowadził do kolizji z samochodem Audi i uszkodził ogrodzenie posesji. Do zdarzenia doszło w Brochowie.