Kronika policyjna

0
295

Kronika policyjna

19 – 25 marca 2018

 

19 marca
40–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Citroen nie posiadając do tego uprawnień. Auto zostało administracyjnie usunięte z drogi, a kierowca został ukarany mandatem karnym. Do kontroli drogowej doszło w Janowie w gminie Młodzieszyn.

Policjanci zatrzymali 40–letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pobawienia wolności. Do zatrzymania doszło w Plecewicach.

20  marca
Policjanci zostali powiadomieni, że podczas prac na polu ujawniono niewybuch. Na miejscu potwierdzono zgłoszenie i powiadomiono jednostkę wojskową w Inowrocławiu. Do czasu przybycia żołnierzy teren zabezpieczali funkcjonariusze KPP Sochaczew. Do zdarzenia doszło w Lisicach.

Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie podczas legitymowania 22–letniego mieszkańca gminy Brochów znaleźli lufkę nabitą marihuaną. Do zdarzenia doszło w Wólce Smolanej.

21 marca
Nieznani sprawcy włamali się do piwnicy skąd ukradli wykrywacz metalu. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Toyota Yaris z powodu złego stanu technicznego. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

22 marca
Policjanci zostali powiadomieni o osobie leżącej na chodniku. Na miejscu zastano nietrzeźwego mieszkańca Wyszogrodu. Mężczyzna został doprowadzony do KPP Sochaczew w celu wytrzeźwienia. Do interwencji doszło na ul. Piłsudskiego.

23 marca
Obywatel Ukrainy zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu pieniądze w obcej walucie. Do zdarzenia doszło w Mizerce.

Obsługa jednego z marketów ujęła sprawcę kradzieży sklepowej. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ukarali mężczyznę mandatem karnym. Do wykroczenia doszło na Al. 600–lecia.

24 marca
Policjanci podjęli interwencję w związku ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym. Na miejscu okazało się, że legitymowany przez nich 33–latek jest poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do interwencji doszło na ul. Okrzei.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, więc nałożono na niego mandat karny, a pojazd usunięto z drogi administracyjnie. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

25 marca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Skoda Octavia z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Kątach.

Mieszkaniec Słubic zgłosił kolizję z sarną, która wbiegła na jezdnię. Do zdarzenia doszło w Stegnie.