Kronika policyjna

0
293

Kronika policyjna

26 – 29 marca 2018

26 marca
Pracownik wodociągów zgłosił, że w Przęsławicach, podczas wykonywanych prac został znaleziony niewybuch. Na miejsce skierowano policyjnego pirotechnika, który potwierdził, że jest to pocisk pochodzący z czasów wojny. Poinformowano o znalezisku jednostkę wojskową i zabezpieczono teren do czasu przyjazdu żołnierzy.

19–letni mieszkaniec gminy Teresin zawiadomił, że na jednym z portali aukcyjnych zamówił obuwie sportowe znanej firmy i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

27 marca
Nieznany sprawca pomalował farbą pojazd marki Seat Ibiza. Do zdarzenia doszło na ul. Żwirki i Wigury.

W Teresinie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 23–letni mieszkaniec gminy Teresin kierujący pojazdem marki Audi A3, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował. W stanie ciężkim został zabrany do szpitala w Grodzisku. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

28 marca
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi. Okazało się, że 29–latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło w Iłowie.

Nieznany sprawca ukradł narzędzia z piwnicy. Pomieszczenie nie było zamknięte. Do zdarzenia doszło na ul. Korczaka.

29 marca
23–letni mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że na jednym z portali aukcyjnych kupił telefon komórkowy i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

Kierujący pojazdem marki Skoda Fabia zatankował pojazd i odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.