Kronika policyjna

0
415

Kronika policyjna

9 – 15 kwietnia 2018

 

9 kwietnia

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

19–letni mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki BMW i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Fiat. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym i zatrzymano dowód rejestracyjny BMW z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji. Do zdarzenia doszło w Konarach.

10 kwietnia

Policjanci zatrzymali 21–letniego mieszkańca miasta poszukiwanego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ul. Staszica.

Policjanci dostali informację o nieprawidłowo zaparkowanych pojazdach na ul. Farnej. Policjanci zostawili 4 wezwania dla kierowców.

11 kwietnia

Policjanci zostali wezwani do sklepu w związku z podejrzeniem, że jedna z pracownic może być nietrzeźwa. Okazało się, że kobieta miała blisko promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Kierująca pojazdem marki Skoda Octavia nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Mazdą. Cztery osoby trafiły do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło w Chrzczanach.

12 kwietnia

Nieznany sprawca ukradł pojazd marki Hyundai ix35 zaparkowany przez posesją w miejscowości Czerwonka Parcel. Trwa ustalanie sprawców tego zdarzenia.

Policjanci interweniowali w sprawie pojazdu marki Fiat Cinquecento pozostawionego na pasie jezdni w miejscowości Jasieniec. Auto zostało administracyjnie usunięte z drogi na koszt właściciela.

13 kwietnia

Nieznany sprawca ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że pojazd marki Ford Mondeo zastawia wyjazd z posesji. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Kosińskiego.

14 kwietnia

51–letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Scania doprowadził do przewrócenia pojazdu na drodze krajowej nr 50 w Janowie. Trasa była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy. Kierowca w chwili zdarzenia miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do pomieszczenia gospodarczego skąd nieznany sprawca ukradł rower, siekierę i butlę gazową. Do zdarzenia doszło w Iłowie.

15 kwietnia

W Wężykach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Opel Astra nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Ducati. Do szpitala w Sochaczewie przewieziono motocyklistkę i pasażerkę samochodu osobowego. Policja ustala dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Kierująca pojazdem marki Suzuki nie zastosowała się do znaku STOP i doprowadziła do kolizji z Audi. Kobietę ukarano mandatem karnym. Zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów z powodu uszkodzeń powstałych w wyniku zderzenia. Do stłuczki doszło w Żukowie.