Kronika policyjna

0
326

Kronika policyjna

16 – 22 kwietnia 2018

16 kwietnia

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na ulicy Farnej nieprawidłowo parkują pojazdy. Policjanci zostawili kierowcom wezwania do stawiennictwa w KPP Sochaczew.

Mieszkaniec powiatu radomskiego stracił prawo jazdy po tym jak kierując pojazdem marki Mercedes, przekroczył dopuszczalną prędkość o 58 km/h. Do kontroli drogowej doszło w Rybnie.

17 kwietnia

40–letni obywatel Ukrainy kierujący pojazdem marki Mercedes Spriter utracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w Żdżarowie.

Nieznany sprawca ukradł portfel wraz z pieniędzmi i dokumentami należącymi do mieszkanki Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

18 kwietnia

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Na mężczyznę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Kierujący pojazdem marki Opel doprowadził do kolizji ze skuterem i odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na Podzamczu.

19 kwietnia

Nieznany sprawca ukradł 140 litrów paliwa z pojazdu marki MAN zaparkowanego na posesji w Młodzieszynie.

Nieznany sprawca ukradł portfel zawierający pieniądze i dokumenty. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

20 kwietnia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 50–letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował pojazdem marki Porsche mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło w Nowych Mostkach.

Kierująca pojazdem marki BMW X3 przekroczyła dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Zatrzymano jej prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Wymysłowie.

21 kwietnia

Na ul. 15 Sierpnia policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Volkswagenem. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień, więc auto zostało odholowane na parking depozytowy. Zatrzymano również dowód rejestracyjny z powodu złego stanu technicznego pojazdu.

39–letni mężczyzna kierujący motocyklem marki BMW uderzył w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

22 kwietnia

19–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierujący Oplem Corsa, chciał uniknąć zderzenia z dzikiem, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Do szpitala został zabrany 17–letni pasażer Opla. Do zdarzenia doszło w Giżyczkach.