Kronika policyjna

0
431

Kronika policyjna

23 – 26 kwietnia 2018

 

23 kwietnia

50–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował Fiatem Seicento mając czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło w Żukowie.

Nieznana osoba doprowadziła do zderzenia z zaparkowanym pojazdem marki Ford Fiesta, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Andrzejowie Duranowskim.

24 kwietnia

Rowerzysta, który miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie wykonał nieprawidłowo manewr wymijania i doprowadził do kolizji z ciągnikiem rolniczym. Do zdarzenia doszło w Witoldowie.

Kierująca pojazdem marki Opel Astra doprowadziła do kolizji z Audi A4. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do stłuczki doszło na ul. Reymonta.

25 kwietnia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Subaru. Zatrzymali dowód rejestracyjny z powodu stanu technicznego pojazdu. Do zdarzenia doszło  w miejscowości Kożuszki Parcel.

W Nowej Suchej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Okazało się, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem karnym.

26 kwietnia

W Zakrzewie doszło do kolizji ciągnika rolniczego z samochodem osobowym. Na miejscu ustalono, że ciągnik stoczył się i uderzył w zaparkowanego Volkswagena. Zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu rolniczego, a jego użytkownika ukarano mandatem karnym.

Policjanci Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. 48–latek wpadł w ręce operacyjnych na ul. Wyszyńskiego.