Kronika policyjna

0
320

Kronika policyjna

30 kwietnia – 6 maja 2018 

30 kwietnia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Toyota. Okazało się, że auto nie ma aktualnych badań technicznych więc zatrzymano dowód rejestracyjny. Do kontroli drogowej doszło na ul. Traugutta.

Kierujący motorowerem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, doprowadził do zderzenia z Oplem. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

1 maja

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży 31 rasowych gołębi na szkodę mieszkańca gminy Sochaczew. Do zdarzenia doszło w Chodakówku.

Kierująca pojazdem marki Opel nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Audi. Sprawcę zdarzenia drogowego ukarano mandatem karnym gotówkowym. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

2 maja

Nieznani sprawcy weszli prawdopodobnie przez uchylone drzwi balkonowe, a następnie uszkodzili m. in. telewizor i piec centralnego ogrzewania. Do zdarzenia doszło w miejscowości Maszna.

15–letnia rowerzystka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, lecz nieletnia nie wymagała hospitalizacji. Była natomiast w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło w Brochowie. Teraz będzie odpowiadać przed sądem rodzinnym.

3 maja

18-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował motorowerem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do kontroli drogowej doszło w Rokotowie.

Na stacji paliw na ul. Żyrardowskiej doszło do kradzieży paliwa. Nieznany sprawca zatankował paliwo o wartości kilkuset złotych i odjechał nie uiszczając opłaty.

4 maja

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi. Okazało się, że ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

81–letni rowerzysta doprowadził do kolizji z pojazdem marki Fiat. Okazało się, że mężczyzna jadący jednośladem jest nietrzeźwy. Miał blisko promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. Łąkowej.

5 maja

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Nałożono na niego mandat karny, a pojazd usunięto na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w Żelazowej Woli.

Kierująca pojazdem marki Opel Astra nieprawidłowo zabezpieczyła pojazd, który stoczył się i uderzył w Citroena. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na 15 Sierpnia.

6 maja

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel Vivaro. Okazało się, że mężczyzna ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ul. 15 Sierpnia.

Nieznany sprawca ukradł z garażu opryskiwacz plecakowy. Do zdarzenia doszło w Żdżarowie.