Kronika policyjna

0
355

Kronika policyjna

7 – 13 maja 2018

7 maja

W sklepie przy al. 600–lecia ujęto sprawczynię kradzieży. Policjanci ukarali kobietę mandatem karnym.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy należące do 36–letniego mężczyzny, który kierując samochodem przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

8 maja

Kierująca pojazdem  marki Fiat nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do kolizji ze Smartem. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Chodakowskiej.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Mitsubishi, który jak się okazało, nie posiadał uprawnień do kierowania. Pojazd został usunięty z drogi na koszt właściciela. Mężczyznę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. gen. Bortnowskiego.

9 maja

Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

Kierujący n/n pojazdem uderzył w zaparkowaną Kię Carens, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają czynności w tej sprawie. Do zdarzenia doszło na Warszawskiej.

10 maja

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Hyundai z uwagi na jego zły stan techniczny. Do zdarzenia doszło na Olimpijskiej.

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że na jednym z portali społecznościowych kupił telefon komórkowy, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego sprzętu.

11 maja

Nieznany sprawca uszkodził błotnik w pojeździe marki Toyota Avensis. Do zdarzenia doszło na ul. Senatorskiej.

71–letni kierujący pojazdem marki Mitsubishi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z Volkswagenem Passatem. W wyniku zdarzenia do szpitala zostali przewiezieni obydwaj kierowcy i pasażer Passata. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Do wypadku doszło w miejscowości Seroki Wieś.

12 maja

Policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu niewybuchu. Na miejscu potwierdzono, że jest to pocisk pochodzący z czasów wojny. Mundurowi powiadomili jednostkę wojskową i zabezpieczyli teren do czasu przybycia żołnierzy. Do zdarzenia doszło w miejscowości Granice.

34–letni mieszkaniec gminy Baranów kierował pojazdem marki Volkswagen znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 1,5 promila. Mężczyzna nie zastosował się również do czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela, a mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do kontroli drogowej doszło w Paprotni.

13 maja

53–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Mitsubishi znajdując się w stanie nietrzeźwości i doprowadził do zderzenia z Volkswagenem Passatem kierowanym przez 25–latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala, a 53-latek trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Łowickiej.

60–letni mężczyzna kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości, mając blisko 3 promile alkoholu. Okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania na mocy decyzji wydanej przez starostwo. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Teresinie.