Kronika policyjna 13 – 19 lipca 2015 r.

0
13

ikona policja

Kronika policyjna

13 lipca

Nieznany sprawca w Kuznocinie dokonał kradzieży karty bankomatowej po czym w jednym z marketów zrobił zakupy za prawie 3800 zł na szkodę Tomasza K. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

14 lipca

Na ul. Młynarskiej funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który poruszał się autem pomimo zakazu sądowego. Mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu we krwi. Zatrzymano go w policyjnym areszcie. Teraz odpowie przed sądem.

 

15 lipca

N/n sprawca w budynku przedszkola dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy w kwocie 40  zł oraz dokumentów w postaci dowodu osobistego i prawa jazdy na szkodę Angeliki Z. lat 25.  Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

16 lipca

Funkcjonariuszy powiadomiono, że w kierunku Teresina porusza się kierujący Mercedesem, który stwarza zagrożenie w ruchu. Kierującego zatrzymano w Chrzczanach i ukarano mandatem.

 

18 lipca

Mieszkańcy Gorzewnicy i Kromnowa gm. Brochów zgłosili, że po wsi biega pozostawiony bez opieki duży agresywny pies, który w rejonie sklepu ugryzł mężczyznę. Poszkodowanego Cezarego M. zabrano do szpitala. Funkcjonariusze, odnaleźli psa na jednej z posesji w Gorzewnicy. Ludzie, którzy tam mieszkali schowali się w domu w obawie przed agresywnym zwierzęciem. Policjanci weszli na posesję, po czym zostali zaatakowani przez bernardyna i aby uniknąć ugryzienia użyli wobec psa broni służbowej. Strzały okazały się dla psa śmiertelne. Zabitego psa zabezpieczono u powiatowego lekarza weterynarii w Sochaczewie. Trwa postępowanie w tej sprawie.

 

19 lipca

Krzysztof O. lat 58 złożył zawiadomienie z treści którego wynika, iż po dokonaniu wpłaty na konto bankowe w kwocie ponad 2 tysiące zł tytułem wynajęcia apartamentu w Kołobrzegu kontakt z oferentem zerwał się i do chwili obecnej nie odzyskał wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.;