Kronika policyjna

0
269

Kronika policyjna

21 – 27 maja 2018

21 maja

43–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Opel znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Młynarskiej.

Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła, że na jednym z portali internetowych kupiła domek ogrodowy i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

22 maja

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży blisko 200 litrów oleju napędowego i kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło w Bronisławach.

Nieznany sprawca ukradł kartę bankomatową i dokonał nią transakcji na szkodę mieszkanki Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Dywizjonu 303.

23 maja

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Funkcjonariusze zostali powiadomieni o kradzieży tablic rejestracyjnych pojazdu marki Renault. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

24 maja

Nieznany sprawca uszkodził karoserię pojazdu marki Opel Meriva. Sprawca zabrał ze sobą również jedno koło. Do zdarzenia doszło na Inżynierskiej.

Nieznany sprawca ukradł z niezamieszkałego budynku grzejniki aluminiowe, elementy instalacji CO oraz armaturę sanitarną. Uszkodził również drzwi garażowe i powybijał szyby w oknach. Do zdarzenia doszło w miejscowości Czerwonka–Parcel.

25 maja

W Marysinku doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 19–latek kierujący Oplem Astra, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Oplem Corsa kierowanym przez 66–letniego mężczyznę. Do szpitali w Sochaczewie i Żyrardowie zostali przewiezieni pasażerowie Astry. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

41–letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Land Rover nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 54-letnią rowerzystką, która jechała ścieżką rowerową. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło na ul. Traugutta.

26 maja

21–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Fiat Seicento pomimo braku uprawnień i doprowadził do kolizji z Hondą CRV. Pojazd usunięto z drogi administracyjnie, a na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Paprotni.

Policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów na ul. Warszawskiej. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

27 maja

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną Fiata zaparkowanego na ul. Sochaczewskiej w Paprotni.

Kierujący Kawasaki stracił prawo jazdy po tym, jak w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Policjanci zatrzymali dokument w Konarach. Na sprawcę wykroczenia nałożono również mandat karny.