Kronika policyjna

0
431

Kronika policyjna

 28 maja – 3 czerwca 2018

28 maja

Mieszkaniec gminy Iłów powiadomił, że nieznani sprawcy wybili szybę w oknie i uszkodzili drzwi. Do zdarzenia doszło w Paulince.

27-letni mieszkaniec Sochaczewa kierujący BMW, przekroczył w obszarze zabudowanym dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i ukarali go mandatem karnym. Do kontroli drogowej doszło na ul. Gawłowskiej.

29 maja

17-letnia mieszkanka gminy Brochów kierowała motorowerem nie posiadając do tego wymaganych uprawnień. Na kobietę nałożono mandat karny, a pojazd usunięto z drogi administracyjnie. Do zdarzenia doszło w Malanowie.

Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego należącego do mieszkanki gm. Sochaczew. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

30 maja

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca wszedł przez uchylone okno łazienkowe, a następnie ukradł pieniądze w różnej walucie, biżuterię i zegarki. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszogrodzkiej. Apelujemy o właściwe zabezpieczenie swojego mienia.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży w sklepie przy ul. 15 Sierpnia. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

31 maja

Policjanci zatrzymali 27–letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego w celu doprowadzenia do zakładu karnego na podstawie zarządzenia sądu oraz do ustalenia miejsca pobytu przez prokuraturę. Mężczyznę zatrzymano w Plecewicach.

Przy ulicy Broniewskiego doszło do kradzieży tablic rejestracyjnych pojazdu marki Renault Laguna.

1 czerwca

59–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował motorowerem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Pojazd usunięto z drogi administracyjnie, a także zatrzymano dowód rejestracyjny z uwagi na brak aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło na ul. Środkowej.

34–letni mieszkaniec gminy Iłów kierował pojazdem marki Opel Astra znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 3,5 promila. Dodatkowo, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Do kontroli drogowej doszło we Władysławowie.

2 czerwca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Nissana. Okazało się, że auto nie posiada aktualnych badań technicznych, więc mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło w Żukowie.

Nieznana kobieta ukradła artykuły spożywcze w sklepie przy ul. 15 Sierpnia.

3 czerwca

29–letni mężczyzna kierował motocyklem marki Suzuki pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Do kontroli drogowej doszło na ul. Karwowskiej.

Kierujący pojazdem marki Mitsubishi zatankował paliwo i odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Wężykach.