Kronika policyjna

0
289

Kronika policyjna

4 – 10 czerwca 2018

4 czerwca

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Hyundai. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.

Nieznany sprawca uszkodził szybę i roletę w jednym ze sklepów na ulicy Gawłowskiej.

5 czerwca

Policjanci zostali powiadomieni, że obsługa sklepu przy ul. Poprzecznej powiadomiła o ujęciu sprawcy kradzieży. Mundurowi ukarali kobietę mandatem karnym.

Policjanci z Młodzieszyna zatrzymali 45–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na Wyszogrodzkiej.

6 czerwca

Nieznany sprawca ukradł dwie kosiarki i piłę spalinową. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Kurdwanowie.

7 czerwca

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu Volkswagen Golf z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w al. 600–lecia.

W Tułowicach zatrzymano do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, więc nałożono na niego mandat karny, a pojazd usunięto na koszt właściciela.

8 czerwca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Honda CRV z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Bielicach.

W Helence doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40–letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Fiat Seicento potrącił 45–latkę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta została przewieziona do szpitala w Sochaczewie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

9  czerwca

W Janowie, na terenie gminy Młodzieszyn, 29–letnia kierująca Volkswagenem, aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny z powodu uszkodzeń powstałych podczas zdarzenia.

39–letni mieszkanka gminy Nowa Sucha kierowała pojazdem marki Toyota Avensis znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie jeden promil alkoholu w organizmie. Zatrzymano jej prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło w Kozłowie Biskupim.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą pojazdu marki Daewoo Lanos. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki Parcel.

10 czerwca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Audi A4 z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w Sochaczewie na ul. Moniuszki.

Podczas legitymowania 17–letniego mieszkańca Sochaczewa okazało się, że jest on poszukiwany w celu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Młodzieniec został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie dziecka, skąd trafi do placówki. Do zdarzenia doszło w Nowych Mostkach.