Kronika policyjna

0
359

Kronika policyjna

11 – 17 czerwca 2018

11 czerwca

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że za pośrednictwem jednego z portali kupiła telefon komórkowy, lecz pomimo wpłaty pieniędzy nie otrzymała zamówionego towaru.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Skoda. Okazało się, że pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych, więc funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło na ul. Łąkowej.

12 czerwca

Sochaczewska drogówka zatrzymała do kontroli pojazd marki Volvo. Zatrzymano dowód rejestracyjny z powodu złego stanu technicznego pojazdu. Do zdarzenia doszło na ul. Towarowej.

Kierujący pojazdem marki Daewoo doprowadził do zderzenia z rowerzystką. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

13 czerwca

Policjanci Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii zatrzymali 20–letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu poprawczego. Do zatrzymania doszło na ul. Długiej.

Policjanci zostali wezwani na interwencję na ul. Okrzei z powodu zakłócania ciszy nocnej. Na miejscu zastano dwóch mężczyzn, których ukarano mandatami karnymi.

14 czerwca

Policjanci z Posterunku Policji w Nowej Suchej zatrzymali 51–letnią kobietę poszukiwaną przez KPP Żyrardów do odbycia kary pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w Kościelnej Górze.

Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła, że kupiła na jednym z portali aukcyjnych klocki znanej firmy i pomimo wpłaty pieniędzy nie otrzymała zamówionego towaru.

15 czerwca

Na ul. Warszawskiej doszło do potrącenia rowerzystki. Wstępnie ustalono, że mieszkaniec powiatu łowickiego kierujący pojazdem marki Volkswagen LT wykonywał manewr skrętu w lewo i uderzył w rowerzystkę, 29–letnią mieszkankę gminy Sochaczew. Kobieta została przewieziona do szpitala w Sochaczewie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

15 czerwca

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Opel Zafira zaparkowanego na ul. Warszawskiej.

16 czerwca

Policjanci Zespołu ds. Profilaktyki Społeczenej, Nieletnich i Patologii zatrzymali 16–letnią mieszkankę Sochaczewa, która posiadała przy sobie marihuanę. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.

Nieznani sprawcy uszkodzili bramę wjazdową na posesję. Do zdarzenia doszło w Śladowie.

17 czerwca

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła o porysowaniu powłoki lakierniczej pojazdu marki Opel Astra i uszkodzeniu wycieraczek. Do zdarzenia doszło na ul. Profilowej.

Kierujący autobusem marki Scania doprowadził do kolizji z pojazdem marki Nissan Qashqai. Do zdarzenia doszło w Paprotni.